Dopravníky na manipuláciu a triedenie guľatiny

Dopravníky na manipuláciu a triedenie guľatiny

Dopravníky na transport a triedenie reziva

Dopravníky na transport a triedenie reziva

Linky na výrobu lepeného programu a ďalšie spracovanie reziva

Linky na výrobu lepeného programu a ďalšie spracovanie reziva

Dopravníky na odsun drevného odpadu

Dopravníky na odsun drevného odpadu

Dopravníky a zariadenia pre priemyselné aplikácie

Dopravníky a zariadenia pre priemyselné aplikácieTechnológie

Predstavujeme Vám niektoré technologické celky, ktoré sme dodali našim zákazníkom. Samozrejme vieme Vám navrhnúť linku presne podľa Vašich predstáv. Stačí ak nám zašlete Vaše požiadavky na michal@mtec.sk a my Vás budeme kontaktovať. V prípade, že Vás niektorý dopravník na našej stránke zaujme pošlite nám jeho číslo a my Vám obratom vypracujeme cenovú ponuku. Ak ste v našej ponuke nenašli zariadenie, o ktoré máte záujem pošlite nám jeho stručný popis. My Vás navštívime a následne Vám vypracujeme cenovú ponuku.
Mechanizácia linky na výrobu lepených nosníkov


Dosky vstupujú do linky pomocou valčekového dopravníka s centrovaním a následne sú pomocou špeciálneho zariadenia otáčané počas pohybu. Dosky prejdú cez nanášačku lepidla a sú transportované k stohovaciemu zariadeniu, ktoré ich ukladá do balíkov. Balíky dosiek sú pomocou špeciálneho posuvného valčekového dopravníka s bočnými prítlakmi presunuté do hydraulického lisu. Po zlisovaní sú balíky dosiek  pomocou špeciálneho posuvného valčekového dopravníka so sklopnými priečnymi dráhami presunuté na priečny dopravník a následne na valčekový dopravník. Vzniknuté nosníky prechádzajú cez priečnu kapovaciu pílu, ktorá ich skráti na požadovanú dĺžku a pomocou valčekového dopravníka sú transportované na ďalšie spracovanie.

Mechanizácia a píly na výrobu lepenej dosky


Linka začína za brúskou, z ktorého vychádzajú obrúsené lepené panely. Panely sú pomocou kotúčovej píly skrtené na potrebnú dĺžku a pozdĺžne prepílené na jednotlivé dosky. Lepené dosky sú následné presúvané pod vákuový portál, ktorý ich zostohuje do balíka.

Etážové triedenie so stohovaním reziva


Linka na triedenie a stohovanie hlavného reziva. Rezivo je dopravené v balíku na začiatok linky, kde sa balík rozruší, rezivo sa rozjednotí a presunie do etážového triediča. Z triediča sa vytriedené rezivo presúva ku stanovisku kapovania, kde sa skráti na potrebnú dĺžku a následne sa zostohuje do nových balíkov.


Home |  O nás |  Produkty |  Referencie |  Kontakt |  GDPR |  Home 

WebDesign and programming by Zetagroup